| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |
| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |
| کنترل | کنترل صفحه لمسی |
|---|---|
| نوع | موتور محرکه |
| تضمین | یک سال بدون هزینه |
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت ژاپن |
| حداکثر طول برش | نامحدود |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| نام | دیپانلر LED PCB |
|---|---|
| طول برش | نامحدود |
| تعداد تیغه ها | 16/18 قطعه (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| Brand name | Chuangwei |
| مواد طاس | فولاد پرسرعت |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460 میلی متر (استاندارد) |
| حمل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | موج نوری |
| حداکثر طول برش | نامحدود |
|---|---|
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت ژاپن |
| تضمین | یک سال بدون هزینه |
| نوع | موتور محرکه |
| سکو | سفارشی |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |