| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| تعداد تیغه ها | 3-9 ست (سفارشی) |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| راه حمل و نقل | گزینه |
| نام | جدا کننده PCB چند قطعه ای |
|---|---|
| طول برش | نامحدود |
| مواد برای تیغه ها | فولاد با سرعت بالا |
| تعداد تیغه ها | 9 |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| تعداد تیغه ها | 3-9 ست (سفارشی) |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| راه حمل و نقل | گزینه |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| قاب | قاب محکم ساخته شده از آهن جامد |
|---|---|
| سرعت برش | 400mm/s |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| جنس تیغه | فولاد سرعت بالا از ژاپنی |
| ضمانت | 12 ماه |