| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| قاب | قاب محکم ساخته شده از آهن جامد |
|---|---|
| سرعت برش | 400mm/s |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| جنس تیغه | فولاد سرعت بالا از ژاپنی |
| ضمانت | 12 ماه |
| جنس تیغه | فولاد سریع ژاپنی |
|---|---|
| سرعت جدا کردن | 400mm/s |
| طول جداکننده | نامحدود |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| منبع برق | 110/220 ولت |
| مدل | CWVC-3S |
|---|---|
| حداکثر طول PCB | نامحدود |
| سرعت کار | از 0 تا 400mm/s |
| وزن دستگاه | 40 کیلوگرم |
| ولتاژ | 200VAC |
| وزن | 36 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت برش ((mm/s) | تنظیم کنید |
| ضخامت تخته (میلی متر) | 0.5-3.0 |
| ارتفاع قطعات ((ملی متر) | 0-10 |
| ولتاژ (v) | 110/220 |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| تعداد تیغه ها | 8/9/10 مجموعه (بر اساس نیاز مشتری ساخته شده) |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| مواد طاس | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| دور موتور اسپیندل | 50000r / M |
|---|---|
| بارگیری و بارگیری | کتابچه راهنمای |
| وضوح | ± 0.01 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| منطقه کاری | 680 میلیمتر * 360 میلیمتر * 50 میلیمتر |
| مدل | CWVC-3S |
|---|---|
| حداکثر طول PCB | نامحدود |
| ضخامت PCB | 0.8 تا 3.5 میلی متر |
| سرعت کار | از 0 تا 400mm/s |
| ولتاژ | 200VAC |
| عمق حفاری | 0.02 ~ 3 میلی متر |
|---|---|
| سرعت اسپیندل | 24000 دور در دقیقه |
| قدرت دوک نخ ریسی | 800W |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جلد | 750x750x750mm |