| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
| اندازه PCB | 350*350 میلیمتر (حداکثر) |
| دوک | KAVO |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| زمان تحویل | 5-7 روز کاری |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| دوک | 50000 دور/دقیقه |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| وزن | 600 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| دوک | آلمان KAVO |
| دقت برش | 0.1 میلی متر |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| دوک | کاوو |
| اندازه | 1000 * 1200 * 1533mm |
| وزن | 1900 کیلوگرم |
| وزن دستگاه | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6-3.0mm |
| قدرت | 220 / 110V |
| مواد PCB | FR1 ، FR4 ، MCPCB |
| دوک | کاوو |
| V-شیار دقت ضخامت باقیمانده | 2 میلیون پوند |
|---|---|
| سکوی کار | حداکثر: 1550 میلی متر * 630 میلی متر |
| ضخامت | کتابچه راهنمای |
| موقعیت یابی | قطر: 2 میلی متر (7 عدد |
| ضخامت تیغه | 2 میلی متر |
| نوع | کاملا اتوماتيك |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| سرعت برش | 100/200/300/500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| سنسور | سنسور مادون قرمز |
| نام | دستگاه حکاکی CNC روتر طراحی PCB |
|---|---|
| محل منبع | چین |
| وزن | 600 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| دوک | KAVO |
| روش مشت زدن | چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از |
|---|---|
| مواد از قالب های ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| اندازه بسته بندی دستگاه | 95*85*195 سانتی متر |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| میز کار | 2 |
| دقت برش | 0.10 میلی متر |
| قدرت | 220 ولت |