| نوع | مسیریابی |
|---|---|
| دوک | KAVO |
| وزن دستگاه | 600 کیلوگرم |
| اندازه PCB | 450*350 میلی متر |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| جارو برقی | بالا یا پایین (اختیاری) |
| مسیریابی | 0.8 / 1.2 / 1.5 / 1.8 / 2.0mm |
| اندازه PCB | 320 * 320 میلی متر (استاندارد) |
| مواد PCB | FR1 ، FR4 ، MCPCB |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| ولتاژ | AC 220V٪ 10٪ 50Hz |
|---|---|
| دوک | کاوو |
| توان (W) | 4/4 کیلو وات |
| سرعت مسیریابی | 2s در هر امتیاز |
| اندازه PCB | 450 * 450 میلی متر (می تواند به صورت سفارشی ساخته شود) |
| روش مشت زدن | چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از |
|---|---|
| مواد از قالب های ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| اندازه بسته بندی دستگاه | 95*85*195 سانتی متر |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| روش مشت زدن | چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از |
|---|---|
| مواد از قالب های ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| اندازه بسته بندی دستگاه | 95*85*195 سانتی متر |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| روش مشت زدن | چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از |
|---|---|
| مواد از قالب های ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| اندازه بسته بندی دستگاه | 95*85*195 سانتی متر |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| روش مشت زدن | چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از |
|---|---|
| مواد از قالب های ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| اندازه بسته بندی دستگاه | 95*85*195 سانتی متر |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| روش مشت زدن | چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از چوبی که در آن یک قطعه از |
|---|---|
| مواد از قالب های ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| اندازه بسته بندی دستگاه | 95*85*195 سانتی متر |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| طول جداسازی | 330 میلی متر |
| بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| ضخامت جدایی | 0.3-3.5 میلی متر |